Notes Květinové kuchařky


Že jste se zamilovaly do Květinové kuchařky, která vyšla minulý rok? Lámaly jste si hlavu, kde máte jedlé kvítí sbírat? A hlavně kdy, co roste? Notes Jany Vlkové Vám odpoví.

Ve stejném dekoru, s úžasnými fotografie na Vás dýchne vůně jara.

Nejen, že dostanete chuť prohánět se po loukách, ale také se krok za krokem stanete botanikem v terénu. Při honbě za právě pučícím kvítím a sběru kvítí si odpočinete, hlavu vyčistíte a chuť novou chuť k jídlu dostanete.

V rozměrech čistě praktických.

15 x 15 cm má tato milá knížečka a tím je určena i do té nejmenší tašky, kapsy batohu nebo košíku.

 

Notes-Květinové kuchařky

 

A co ještě více v knížce naleznete?

I na řádění po loukách je potřeba se vybavit a patřičně připravit. Na několika stranách Vám Jana pomůže díky jednoduchým radám a také Vás naučí, jak o své nasbírané úlovky pečovat.

 

 

Jana Vlková - Notes Květinové kuchařky

 

 

 

Poznámky, kalendář a čtyři roční období v novém rozměru.

Je to jedna z dalších knížek, můžeme je nazvat interaktivními. Máte možnost si do ní dělat poznámky, malovat obrázky, prostě se kreativně vyřádit 🙂 S bonusem celoročního průvodce voňavým světem kytiček.

 

Za mě patří velké poděkování nakladatelství SMART PRESS, že si dalo práci, připravilo a dovedlo na trh další krásnou publikaci. NakladatelstvíSMART PRESS má skvělý tým a věnuje se především vydávání originálních kuchařek nadšených českých autorů. 

Jak si můžete Notes Květinové kuchařky pořídit?

KOUPIT