Láskominy, Denisa a netradiční kuchařka! 3271


Moje první, které jsem byla na křtu.

Vždycky jsem o tom snila – zúčastnit se křtu knížky. Zažít tu atmosféru uvádění krásné knížky na trh. Nechat si ji podepsat autorem. Přemýšlela jsem, jak asi takový autor vypadá…? Moje dětská mysl, plná barev a fantazie si přehrávala různé situace, obrazy. Uběhly tři desetiletí a sen se stal realitou. A pak, že se sny neplní… 😉

věnování

 

 

laskominy-4

 

Láskominy – 3 v 1

 

Pomyslela jsem si, jééé zase budu (jenom) mlsat. Denisa mě vyvedla z omylu.

Díky této jedinečné knížce mám možnost kreativně se vyřádit, nápaditě uvařit a ještě si psát deník.

Ve zkratce tedy 3 radosti v 1 knížce modrou stužkou zavázané.

 

Kdo je Denisa?

Když jsem ji spatřila „naživo“ vypadala, jako by si právě odskočila z pohádky o kouzelné víle. Dlouhé, krásně zvlněné, zajímavě zabarvené blond vlasy, bystré oči a milý úsměv. Taková je Denisa. Sama se popisuje jako obyčejná ženská, která je jen mlsná jako koza a vaření bere jako další příležitost ke kreativnímu řádění… .

 

Denisa Bartošová_2

 

 

A konečně jsem ho našla…

Copak, říkáte si? Recept. Tajný postup jedné irské babičky, která ve své malinké kuchyňce připravovala tradiční datlový koláč. A když jsem žadonila o recept, vždy mě s úsměvem a šibalským výrazem ve tváři odbyla, že je to tajemství.

Denisa mě splnila další sen… . Už svůj vzpomínkami provoněný datlový koláč mohu připravit i doma a irské babičce věnovat tichou vzpomínku 🙂

A jak tento skvost chutná? Zařadit si jej můžete do kategorie – kalorická bomba božské chuti.

laskominy-1

 

13 měsíců a deník

Láskominy jsou rozděleny do 13 měsíců. Proč 13? A proč ne? Můžete si udělat rok o měsíc delší, veselejší, pestřejší… . V každém měsíci najdete recepty, návody na dekorace, originální dárky – klidně i na poslední chvíli … a již několikrát zmiňovaný a mnou milovaný deník. Jsem zvědavá, jak budou mé Láskominy vypadat za rok… .

laskominy-2

 

Je libo si Láskominami prolistovat? Více prostudovat krásné fotografie? Nahlédnout do obsahu?

Navštivte Denisu na: http://www.mojelaskominy.cz/

 

Kdopak tuto krásku přinesl na trh?

Nakladatelství SMART PRESS. V jejich repertoáru se nachází originální kuchařky plné krásných, ale hlavně prověřených receptů.

 

Jak si LÁSKOMINY pořídit?

 

KOUPIT