DESIGN


malba

Malbou na stěnu se zabývám od dětství. V tomto čase se moje umělecké nadání nesetkávalo se souhlasem rodičů, kteří velmi často mazali má umělecká díla novou výmalbou pokoje. Čas dozrál a tak i moje malby se změnily. Kamarád designér mi řekl, že moje kouzelné obrazy dávají prostoru punc originality, vychází z české tradice – jsou plné ornamentů, ale zachovávají si prostor pro návaznost s dalšími prvky v interiéru.

 

atmosfera

Zachycení atmosféry prostoru pomocí různých prvků patří k mé nejoblíbenější části návrhu interiéru nebo exteriéru. Mám zde možnost použít různé formy materiálů k zachycení duše a podstaty prostoru. Při prezentaci klientům se velmi často stává, že ani technické detaily dalších návrhů se nedotknout jejich srdce tak, jako právě tyto speciální koláže. Mnoho z nich je zarámováno a přidáno v rámci dekorativních detailů do jejich interiéru.

jídlo

Jednoznačně příprava dobrého jídla a řádění v kuchyni patří k mé nej relaxaci. Z povinnosti v mladých letech se stala vášeň, radost ze života, relaxační technika. I v tomto směru jsem prošla vývojem. Z gurmána se stal GURMET. I k tomuto požitkářství patří lehkost designu… .